| خدمات شارژ سپنتا

کارت شارژ موبایل :


خرید و فروش شارژ تلفن همراه از زمان ارائه سیم کارتهای شارژی به روشهای مختلفی انجام می شود که عبارتند از خرید شارژ از فروشنده مغازه، خرید شارژ از پوزهای پرداخت در مغازه ها ، استفاده از خودپردازها و بلاخره استفاده از اینترنت که آسانترین و سریعترین این روش ها می باشد.
به همین منظور شرکت سپنتا برای رفاه حال کاربران خود ، خدمات شارژ اینترنتی تلفن همراه خود را راه اندازی نموده است.


سپنتا برای شما امکان خرید کارت شارژهای اعتباری ایرانسل ، همراه اول ، رایتل و تالیا را از روش پرداخت اینترنتی فراهم نموده و شما می توانید کارت شارژهای خود را از ۱۰۰۰ تومان تا ۲۰۰۰۰ هزار تومان و از ۱ عدد تا ۲۰ عدد خریداری نمایید.

در صورتی که پس از خرید به هر دلیلی به ارسال مجدد کد شارژ نیاز بود میتوانید به بخش شارژ در اشتراک خود مراجعه کرده و از قسمت کارتهای خریداری شده دکمه ارسال شارژ مجدد را انتخاب نمایید.


سپنتا در نظر دارد که به زودی خدمات خرید شارژ از موجودی اشتراک شما را نیز فعال نماید. تا شما بتوانید به آسانی از موجودی اشتراک خود در سپنتا برای خود شارژ موبایل خریداری نمایید.


شما برای استفاده از خدمات شارژ باید در سایت سپنتا عضو باشید .اگر پیش ازاین ثبت نام نموده اید و هم اکنون مشترک شبکه سپنتا هستید، برای ورود به اشتراک تان می توانید به صفحه ورود مراجعه نمایید.

و اگر تا به امروز مشترک سایت سپنتا نشده اید ، هم اکنون به صفحه ثبت نام سپنتا مراجعه نمایید و در کمتر از چند دقیقه یک اشتراک کاملا رایگان برای خود ایجاد نمایید. ثبت نام بدون هزینه، قابلیت بهره مندی از خدمات و مزایای سپنتا را برای شما فراهم می نماید.